Відкриття навчально-практичного центру

08.08.2020
Автор: Гость
Комментарии: 0
Просмотров: 1067

   

  21 листопада 2017 року в Хустському професійному ліцеї відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

   Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду щодо реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями: „Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва”, „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”, „Швачка. Кравець. Закрійник”, з метою оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічного навчального закладу для якісної підготовки робітничих кадрів з урахуванням потреб сучасного виробництва, було відкриття навчально-практичного центру з підготовки „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування” в Хустському професійному ліцеї.

  Для придбання відповідного обладнання із державного бюджету було виділено кошти у сумі 628,5 тис. грн. Крім того, з метою підготовки приміщень монтажу придбаного обладнання, рішенням обласної ради 27.07.2017 № 857 з обласного бюджету виділено 1 500 тис. грн.

   В урочистому заході взяли участь директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сопкова Г.І., секретар Хустської міської ради Ерфан В.І., голова Хустської районної державної адміністрації Павлій Н.І., голова Хустської районної ради Іванчо Ю.О., начальник управління освіти, молоді і спорту у справах релігій Хустської міської ради Мочарник В.В., начальник управління освіти Хустської районної державної адміністрації Русин П.П., директор Хустського міськрайонного центру зайнятості Гуц В.П., а також заступники директорів з навчально-виробничої роботи і старші майстри професійно-технічних навчальних закладів області, роботодавці та представники ЗМІ.

   Фольклорний ансамбль Хустського професійного ліцею «Коляда» урочисто зустріли вітальною співанкою усіх присутніх.

  Символічну стрічку у Хустському професійному ліцеї перерізали Сопкова Г.І., директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, та Роман І.М., директор навчального закладу.

   З вітальним словом до присутніх звернулася Ганна Іванівна, яка зазначила, що головною метою створення навчально-практичних центрів є реалізація завдань щодо удосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання.

   Директор ліцею Роман І.М., виступив про навчальний заклад, освоєння коштів державної субвенції і коштів обласного бюджету на створення навчально – практичного центру.

   Заступник директора з навчально-виробничої роботи ліцею Волощук М. О., ознайомив учасників зібрання з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру, поінформував про призначення, функціональність та використання у навчальному процесі придбаного обладнання.

   Крім цього, було продемонстровано фрагмент уроку виробничого навчання майстром в/н Пригара М.В. на уроці виробничого навчання в 22 гр., а саме: виконання практичних робіт з використанням сучасних технологій та матеріалів на обладнанні навчально-практичного центру.

   На завершення присутні висловили свої думки та пропозиції щодо функціонування навчально-практичного центру за галузевим спрямуванням професійно-технічних начальних закладів з метою впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методів професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, обладнання, інструментів і матеріалів.


Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]